SERIA PORADY i METODY


Wydawnictwo NAKOM przygotowuje serię książek pod wspólną nazwą Porady i metody.
Na serię składają się:

· Projektowanie stron internetowych i HTML

· Język programowania C#

· Windows XP

Preloader
Wydawnictwo NAKOM przygotowuje serię książek pod wspólną nazwą Porady i metody.
Na serię składają się:
· Projektowanie stron internetowych i HTML
· Język programowania C#
· Windows XP
· Komputer.Optymalizacja i aktualizacja Praktyczne porady jak udoskonalić swojego PC
. ASP.NET
Unikalność książek z serii Porady i metody, która w Stanach Zjednoczonych okazała się prawdziwym wydawniczym przebojem polega na wyjątkowo pragmatycznym podejściu autorów do omawianych problemów. Precyzyjne, sprawdzone metody- profesjonalne porady ekspertów, ukierunkowana informacja- proste wyjaśnienia dla doświadczonych i średnio zaawansowanych programistów oraz szybkie i spójne rozwiązania które sprawdzają się w działaniu, to główne atuty tej serii.
Każda książka zawiera informacje w formie krótkich, zwięzłych i bezpośrednich wskazówek oraz gotowych rozwiązań, które czytelnik może natychmiast wprowadzić w życie. Seria Porady i metody adresowana jest zarówno do średnio zaawansowanych użytkowników jak i profesjonalistów działających w obszarze omawianych dziedzin. Dzięki wyjątkowemu układowi książki czytelnik ma łatwy dostęp do potrzebnych informacji:
· Indeksy Tematyczne- rozpoczynające każdy rozdział, pomagają w szybkiej orientacji w zawartości rozdziału,
· Ikony Wykorzystaj i Spróbuj- to zwięzłe instrukcje natychmiastowego zastosowania porady. Oryginalne przykłady i skuteczne rozwiązania sprawiają, że książki te są niezwykle praktyczne.
· Szybkie Wskazówki- zapewniają czytelnikowi błyskawiczne dotarcie do rzeczowej informacji oraz przykładów gotowych zastosowań.
Autorami wszystkich książek są wybitni praktycy, na co dzień stawiający czoło problemom informatycznym i sprzętowym, poszukujący coraz skuteczniejszych rozwiązań.
Kris Jamsa jest autorem ponad 90 bestsellerów o komputerach, który dzięki swemu ponad 10- letniemu doświadczeniu pomógł milionom programistów na świecie;
Konrad King to konsultant specjalizujący się w bazach danych wykorzystywanych w przedsiębiorstwach;
Andy Anderson to autor książek oraz twórca programów szkoleniowych z zakresu projektowania stron Web i języka HTML;
Charles Wright jest uznanym programistą w językach C++ i C#, autorem wielu książek.