Jeff Duntemann
PRZEWODNIK PO SIECIACH WI-FI


Rozszerzone wydanie bestsellerowego przewodnika po sieciach Wi-Fi.Pozwala przejść do superszybkich sieci standardu G i wdrożyć mechanizm bezpieczeństwa WPA.Prezentuje tanie i łatwe w realizacji projekty sieci Wi-Fi
Sales price 49,00 zł
Sales price without tax 46,67 zł
Discount

Preloader
Biblia dla wszystkich projektujących, zakładających, zabezpieczających i korzystających z bezprzewodowych sieci standardu Wi-Fi.
Klienci księgarni Amazon nazwali pierwsze wydanie tej książki „najlepszym przewodnikiem po sieciach bezprzewodowych standardu Wi-Fi”. Autor – mistrz i ekspert w dziedzinie Wi-Fi prezentuje obecnie nowe wydanie swojego bestsellera, w którym znajdują się wszystkie potrzebne użytkownikom informacje na temat sieci Wi-Fi.
Książka ta zawiera nie tylko informacje o najnowszych technologiach Wi-Fi, takich jak nowy standard 802.11g, mechanizm bezpieczeństwa WPA (Wireless Protected Access), sieci społeczne i najnowsze technologie ochrony sieci, lecz znacznie, znacznie więcej.
Można się z niej dowiedzieć jak w oszczędny sposób zainstalować sieć bezprzewodową w domu lub w biurze oraz zabezpieczyć się przed włamywaczami.
Pomaga zbudować tanie i wydajne anteny, konfigurować najlepsze punkty dostępu oraz wskazuje sposoby jak z pomocą sprzętu Wi-Fi prowadzić monitoring sieci bezprzewodowych oraz korzystać z sieci Wi-Fi w podróży.
W książce znajduje się też wiele projektów, które można wykorzystać w celu poprawienia wydajności systemu Wi-Fi zainstalowanego w domu lub w biurze.
Dzięki tej książce:
Zaoszczędzisz czas i pieniądze podczas tworzenia sieci Wi-Fi.
Nauczysz się konfigurować punkty dostępu i bramy bezprzewodowe oraz z nich korzystać.
Dowiesz się, jak konstruować niezawodne szybkie i bezpieczne systemy Wi-Fi.
Poznasz budowę wysokiej wydajności anten i dowiesz się jak budować je z pospolitych części, dostępnych na rynku.
Nauczysz się korzystać z najnowszych standardów Wi-Fi (802.11g) i technik zabezpieczeń (WPA) Poznasz fundamenty, na których budowane są społeczne sieci bezprzewodowe.
Książka przeznaczona jest dla:
· wszystkich, którzy chcą skonfigurować niedużą sieć bezprzewodową w domu lub w biurze.
· użytkowników, administratorów i właścicieli sieci, którzy chcą wyeliminować zagrożenia sieci i wykorzystać najnowszy mechanizm bezpieczeństwa o nazwie WPA (Wireless Protected Access)
· entuzjastów techniki komputerowej, którzy chcą poznać szczegółowe zasady działania sieci bezprzewodowych standardu Wi-Fi.
Książka przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych.
Premiera 2006 r.
ISBN 83-89529-13-0
format B5, oprawa miękka, foliowana
ss. 466