Addo Stuur
PODRĘCZNIK MAJSTERKOWICZA

Manufacturer Stuur Addo

Książka zawiera dyskietkę z kilkudziesięcioma rysunkami konstrukcyjnymi i dodatkowymi obrazkami.Dzięki komputerowi i drukarce masz w domu małą drukarnię. Możesz w niej wykonać dużo więcej rzeczy, niż byś przypuszczał.
Sales price 24,00 zł
Sales price without tax 22,86 zł
Discount

Preloader

ISBN 83-86969-17-2, stron 210, oprawa miękka, foliowana, wymiary 170x240 mm.

Książka zawiera dyskietkę z kilkudziesięcioma rysunkami konstrukcyjnymi i dodatkowymi obrazkami. Dzięki komputerowi i drukarce masz w domu małą drukarnię. Możesz w niej wykonać dużo więcej rzeczy, niż byś przypuszczał. Z tego podręcznika majsterkowicza dowiesz się, jak za pomocą programu graficznego Paintbrush wykonać wiele atrakcyjnych prac. Niezbędnymi elementami atrakcyjnej zabawy są także: nożyczki, klej, papier kolorowy, pędzel i farby. Przyjemną stroną majsterkowania za pomocą komputera jest to, że można przygotowane prace bez końca zmieniać: można je kolorować, umieszczać na nich tekst i rysunki. Swoje prace możesz drukować tak często jak tylko chcesz. Zanim jednak zaczniesz majsterkować, nauczysz się kilku przydatnych sztuczek Paintbrush, które bardzo Ci się później przydadzą.
Do książki dołączono dyskietkę, na której znajduje się kilkadziesiąt rysunków konstrukcyjnych. Są to rysunki okularów, zakładek do ksią żek, pudełek, masek- nawet potwora- i wielu innych prac. Na dyskietce zamieszczono również program Album majsterkowicza z dużą liczbą obrazków (clip-artów), które w idealny sposób nadają się do wstawienia do przygotowanych prac.